okna.pl mury.pl Bud24 przetargi dekarze forum kontakt

Pomoc     Wyszukaj     Użytkownicy     Rejestracja     Profil     Logowanie     Zaloguj by sprawdzić wiadomości    
Obecny czas: 2017-08-21 10:13

1 2 3 4 5 6 » / 11 wszystkich
 Szybka rejestracja       Login:       Hasło:       Powtórz hasło:       Adres e-mail:        
Autor Post

querido

Pismak

Miejsce:
Wysłany: 2007-04-13 13:25:01, Temat: okna firmy Normy 2000

Czy jest ktos, kto zna te firme? ostatnio w sieci znalazlem kilka dosc niepochlebnych uwag na temat tej firmy - moze tutaj jest ktos, kto kupil ich produkty i moze cos o nich powiedziec?

Czekam na kazda informacje.
~kw

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-04-16 16:24:38, Temat: okna firmy Normy 2000

Niestety jakkolwiek o samym produkcie nic fatalnego powiedzieć nie można to grupy montażowe tragedia. NIE KUPUJ W Normie 2000. Pozdrawiam. P.s. Ceny z kosmosu. Nie dziwie się że są tak duzi.
~kolor

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-04-16 17:09:30, Temat: okna firmy Normy 2000

Witam Serdecznie

Jeszcze nie współpracujemy z firmą ńorma 2000 ale ZAPRASZAMY

Zajmujemy się lakierowaniem pcv, mdf, alum. ( okna, drzwi, rynny, korytka elektr. wypełnienia, poliwęglany, parapety, panele, itd ) od 1996roku. Lakierujemy w Paletach NCS, RAL lub do próbki koloru .Posiadamy Atesty, Certyfikaty. Nasze usługi są najwyższej jakości,-oraz objęte 5-cio letnią Gwarancją. Potwierdzą to współpracujące z nami Fabryki. ( Do wglądu na życzenie klienta ) więcej na www.kolorpl.com e-mail: biuro@kolorpl.com

~diddlinka 38

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-08-10 10:57:00, Temat: okna firmy Normy 2000

banda złodziei i nic więcej jak do pomiaru to są na następny dzień,jak reklamacja to czekam od maja ,dzisiaj ustalona godzina 10;00 a jeszcze ich nie ma.wykonałem około 10 telefonów do firmy. przestrzegam przed tą firmą.już drugi raz dałem się oszukać im...
~Klient

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-11-21 22:47:02, Temat: okna firmy Normy 2000

Okna dobre ale reszta tragedia. Obsługa fatalna jesli chodzi o oddział w Chorzowie na Armii Krajowej. Mili byli tylko do czasu podpisanai umowy, a później... Nie dotrzymanie terminów, umiawali sie i nie przyjeźdzali, nie dokładny montaż i poniszczone okna a teraz twierdzą ze to moja wina, gdyż nie wypsiałem wszytkich usterek na prolokole odbioru w dniu montazu okien. Niestety o godzinie 24.10 (bo wtedy skońćzyli) nie byłem wstanie wszystkiego zauwązyć. Stanowczo odradzam.
~mkwroc

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-02-08 10:15:27, Temat: okna firmy Normy 2000

niekompetentni pracownicy, olewanie klienta, minęło 7 miesięcy od czasu podpisania umowy a ja dalej nie mam tego okna co chciałem, w dodatku jestem straszony sądem że nie chcę im zapłacić pozostałej kwoty. Cała NORMA 2000

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2008-02-20 09:53:22, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Kupiłam  okna w Normie 2000 i odradzam wszystkim kontaktu z tą firmą. Okna jak okna. Nie są złe. Firma Norma 2000 jest bardzo żle zarządzana. Nie dotrzymuja żadnych terminów. W sierpniu 2007 podpisałam umowę a do dnia dzisiejszego (20.02.2008) nie jest ona zrealizowana. Być może sprawę zakończymy w sądzie.

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2008-03-07 13:01:06, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Niekompetentny właściciel, który nie interesuje się pracą w firmie, chyba, że olewanie klienta, to standard pracy tej firmy. Minęło 7 miesięcy od czasu podpisania umowy a ja dalej nie mam skonczonej roboty z oknami i niedokończony montaż drzwi. Cała NORMA 2000. Czekam na kontakt z innymi poszkodowanymi przez firmę.

Mój e-mail: mozaika2@op.pl

~kanczy

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-04-03 22:37:08, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Ludzie co z tymi oknami byli dzisiaj u mnie na pomiarach i zastanawiam sie co robić brać czy nie co prawda to ceny mają kosmiczne i po tym co tu przeczytałem to zaczynam zastanawiać się nad tymi oknami , może ktoś poleci mi jakąś inną firmę bo szczerze mówiąc nie wiem już co robić.
~Ania

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-04-29 21:32:13, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

No właśnie ja tez mialam pomiar jest ktos zadowolony z montażu? I czy już są szybsze terminy? Mi powiedzieli 5 tygodni tyle mogę czeka nawet 8, ale nie więcej. Jest ktoś zadowolony, bo profile według mnie są OK.

~wena

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-05-07 18:55:00, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

jeśli ktoś może to niech nie kupuje w normie 2000 ceny z kosmosu.Montaż "jak ci mogę" ogólnie kicha nikt się tym nie interesuje w razie reklamacji.
~perelka

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-05-21 14:50:46, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Potwierdzam okna dobre,montaż do du.. byle jak, krzywo,brak spadu  na parapecie .Na pisemną  reklamację brak reakcji[mineło30 dni].Okna kupione w Chorzowie.Nie polecam!
~dlisek

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-05-26 11:18:52, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

NIE POLECAM ODDZIAŁU W BYTOMIU !!!!!!!!!!!!!!

Montaż fachowy, ale obsługa w biurze koszmarna, totalna ignorancja klienta, nie wywiązują się z terminów, nie potrafią załatwić najprostszych spraw, totalna porażka .
~oszukany

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-05-30 01:45:36, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

W Opolu koszmar. Nie bierzcie okien z Normy, Mnie naciągneli na zaliczkę, dałem ponad 1000 zł W listopadzie miał być montaż, do dzisiaj nie mam ani okien ani zaliczki. Sprawa trafiła do sądu. Ja draniom nie odpuszczę!
~łoś

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-07 21:33:57, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

"Polecam" NORME 2000, w październiku 2007 wpłaciłem zaliczkę na okna w tej pseudo firmie w Opolu. Do dzisiaj ani okien ani zaliczki, która była nie mała bo ponad tysiąc złotych. w przyszłym tygodniu sprawa trafi do sądu. Nie pytajcie mnie proszę jak się czuje frajer kupujący cokolwiek w NoRmA 2oo0....
~ZADOWOLONA

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-09 14:26:21, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zakup okien w Normie 2000 w Lubinie. Nie zgadzam się z opiniami internautów na temat firmy Norma2000. uważam, że firma jest bardzo solidna, jakość okien jest  zdumiewająca, warto było zapłacić tę "cenę z kosmosu". Miałam do czynienia z oknami na dużo tańszych profilach i niestety już po roku wypatrzyły mi się ramy okienne (reklamacji nie uwzględniono), w związku z czym byłam zmuszona do ponownej wymiany okien i tym razem zdecydowałam się może i na droższe ale o niebo lepsze okna. Użytkuję już je ok 4 lat i nie miałam z nimi jeszcze żadnego problemu. Być może wynika to z bardziej kompetentnych osób pracujących w Lubinie a może i na całym Dolnym Śląsku (moja mama wymieniała okna w Legnicy w Normie2000 i również nie było żadnych problemów).

Pozdrawiam i polecam Normę2000 - ZADOWOLONA

~---

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-10 14:21:52, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

~ZADOWOLONA ...Użytkuję już je ok 4 lat i nie miałam z nimi jeszcze żadnego problemu.....

Ja mam wrażenie, że  wypowiedzi na tym forum dotyczą aktualnej sytuacji jaka panuje w Normie... całkiem możliwe, że jeszcze kilka lat temu wszystko było ok.

Też miałem zamiar kupić u nich okna - cena była przyzwoita(nawet wydawała się za niska), jakość okien też wydawała się OK.

Dopiero po przeczytaniu wielu negatywnych komentarzy tutaj i na innych stronach zrezygnowałem z tej firmy - po co ryzykować? Obsługa w ich oddziale byla naprawde mila, interesowali sie wydzwaniali aby sie przypomniec... ale coś mi mówiło, że chcą tylko zaliczki a co będzie potem.. to już wielka niewiadoma. A jak zobaczyłem na ich stronie zdjęcie ich "dyrektora" na wyciecze w Hiszpanii i podpis:

"Miejsce to jest tak przepiękne, że nasz dyrektor, który pojechał tam na odbiór całości realizacji zmartwił się strasznie, że musi stamtąd  wracać..." to... szkoda słów.

I te promocje... jak nie jedna to druga, wysztkie polegają na obniżce o 50%.... i każda jest krótka byleby tylko klient nie miał zbytnio czasu aby się zastanowić...
~Aga

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-11 16:45:12, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

Widzę, że jest dość sporo opinii negatywnych o tej firmie, a ja bym chciała dodać jakiś pozytyw :) a więc dokładnie 2 miesiące temu zamontowano u mnie okna z Normy2000 w Lubinie i wszystko jest ok :))) nie zgadzam się, że montażyści "pieprzą robotę" baaaaa wręcz przeciwnie - wszystko przebiegło po mojej myśli (nawet po sobie posprzątali, co mnie bardzo miło zaskoczyło). co do rabatów :))) ... każdy jakoś walczy o klienta, a ich walka mi się podobała i wyszłam z tej bitwy zwycięsko. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!!! MOŻNA TYLKO GRATULOWAĆ, JA TAM NIE POWIEM NA NICH NIC ZŁEGO. A jaki fajny kubek dostałam na pomiarze hihihi herbatka smakuje :))))))
~xxxluzakxxx

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-11 16:51:26, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

a co wy tam się znacie haha jak czytam wasze opinie to pekam ze smiechu, ludzie co wy zycia nie macie i tylko siedzicie i wypisujecie jakies glupoty...smiechu warte!!!!!!! ja tam tez jestem z nich zadowolony, ludzie co wy myslicie ze zegarki diamentowe kupujecie, sory nooo jest to budowlanka wiec zawsze moze zdarzyc sie jakis babol, niestety takie zycie, fachowi montazysci wyjechali na zachod, ale jakos sobie radzimy hahaha macie poprstu pecha, na kogos musi pasc, widocznie jestescie spod nieszczesliwej gwiazdy hahahah narka wszystkim......
~xyz

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-06-26 10:20:04, Temat: Odp: okna firmy Normy 2000

W październiku 2007 r zamontowano mi okna NORMA 2000. Już sama ekipa budziła wiele zastrzeżeń co do montażu. W czasie montażu dotarło do mnie że ci niby "fachowcy"  nie  bardzo  znają  się  na  pracy ,  którą  wykonują  . Krzywo zamontowane parapety , obróbka okien taka że trzeba zamówić prawdziwego murarza i tynkarza aby wyprowadził te "śmigła" do pionu. Same okna też z plamami wewnątrz szyb i do tej pory nie wymieniono. Podczas montażu zacząłem się bać o samą ekipę żeby nie zrobili sobie krzywdy (narzędzia rozwalone po całym mieszkaniu o które się potykali) Po opuszczeniu mojego mieszkania przez "fachowców" "całowałem" podłogę dziękując za nie zdewastowane mieszkanie. Kurz i pył razem z żoną usuwaliśmy przez dwa tygodnie.Co do ekipy to pomyślałem że to "fachowcy" zebrani spod urzędu pracy na tą jedną robotę.

Nie dziwię się że tak wykonywana jest praca skoro wykonują ją tacy ludzie jak ten "kreatywny". (odp. 2008-06-11 z godz 16.51;26.) Wierzę że są fachowcy , którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę tylko ich pozostało niewielu.
1 2 3 4 5 6 » / 11 wszystkich